„MaiNekk” 2006. gadā, mācoties mūziku Zviedrijā, dibināja igauņu mūziķis Erki Pārnoja (Erki Pӓrnoja), Latvijas klausītājiem vislabāk pazīstams kā ansambļa „Ewert and The Two Dragons” ģitārists. Viņam pievienojās studiju biedri Daniels Ogrens (Daniel Ögren) un Patriks Grundstrēms (Patrik Grundström) no Zviedrijas, un Ulriks Ordings (Ulrik Ording) no Dānijas.

  1. gadā „MaiNekk” izdeva pirmo albumu „Dance Dance and Rotate” ar desmit instrumentālām kompozīcijām un oktobrī pirmo reizi uzstājās „I Love You” bārā Vecrīgā. Kā vēlāk izrādījās, šis koncerts bija pirmais solis uz veiksmīgu sadarbību.

„MaiNekk” otrais albums „Care for the Bulpier Ones” tika izdots „I Love You Records” apgādā 2012. gadā. Atšķirībā no pirmā instrumentālā ieraksta, šajā albumā piedalās vairāki dziedātāji no Zviedrijas: Ērika Angela (Erika Angell), Anna fon Hausvolfa (Anna von Hausswolff ), Linneja Henriksone (Linnea Henriksson), Tonijs Naima (Tony Naima) un Henriks Skanforss (Henrik Skanfors). Šie viesmūziķi piedalījās arī dziesmu sacerēšanā, padarot ierakstu īpaši daudzkrāsainuOtro ierakstu, tāpat kā debijas albumu, Alise ieskaņojusi pašas spēkiem savās lauku mājās, to pēcapstrādājis Gatis Zaķis un māsterējis Džo Lamberts, kurš ir palīdzējis tapt albumiem arī tādām grupām un mūziķiem kā The National, Sharon Van Etten, Sondre Lerche, Wye Oak un daudziem citiem.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search