“Sons of Noel and Adrian” (SONAA) ir eksperimentāla grupa no Braitonas Anglijā. SONAA ir guvuši ievērību savu enerģisko dzīvo priekšnesumu dēļ, kuru laikā uz skatuves nereti kāpj līdz pat trīspadsmit mūziķiem. Gandrīz katrs SONAA dalībnieks pārstāv arī savu solo projektu, bet tas tiem neliedz nereti pievienoties arī citiem māksliniekiem un to apvienībām.

Par katru SONAA izdvesto skaņu un radīto materiālu kritiķiem ir sakāmi tikai labākie vārdi un tiek izrādītas simpātijas, it īpaši aprakstot kopējo Braitonas mūzikas skatuvi, izdevējus „Willkommen”, vai Lauru Marlingu, ar kuru grupa ir intensīvi koncertējusi kopš SONAA dibināšanas 2008. gadā.

2010. gadā visā pasaulē nāca klajā grupas debijas albums, kuram dots grupas nosaukums. Tā tapšanā savu roku pielikuši tādi cienījami multiinstrumentālisti kā Niks Hemmings no „The Leisure Society”, Maiks Sidels no „Hope of the States” un „Lightspeed Champion” un citi. Kritiķi debijas albumu un grupas skanējumu aprakstīja kā orķestra mūzikas ietekmētu amerikāņu nu-folk žanra paveidu. Pēc albuma izdošanas grupa kopā ar draugiem „Mumford & Sons” divas reizes koncertējot izbraukāja Lielbritāniju un 2009. gadā nospēlēja vairākus nozīmīgus šovus, ieskaitot uzstāšanos „Royal Festival Hall” kopā ar Lauru Marlingu, kā arī „Union Chapel” ar “The Leisure Society”, kad SONAA hita „Indigo” laikā grupai uz skatuves pievienojās pats Markuss no „Mumford & Sons”.

2012. gads grupai bija ražīgs – daļa apvienības dalībnieku uzstājās Glastonberijas festivālā kā Lauras Marlingas pavadošā grupa un piedalījās Lauras koncertieraksta „Live At York Minister” tapšanā, tika apstiprināts arī SONAA otrā albuma nosaukums – „Knots”, un izziņots tā izdošanas datums – 21. maijs, kam sekoja arī simboliska turneja pa Lielbritāniju. Mūzikas kritiķi jauno albumu nodēvējuši par izteiktu novirzīšanos no debijas albuma muzikālā snieguma par labu daudz plašākam skanējumam un neordināru žanru sajaukšanai. Šajā mūzikas stilu eksplozijā SONAA gūst virsroku un ir radīts kontrolēts, pievilcīgs un kaprīzs ieraksts, kas „Knots” padara par intriģējošu un burvīgu klausāmvielu.

Ņemot vērā grupas līdz šim sasniegto un potenciālās nākotnes iespējas, nav nekāds brīnums, ka „Sons of Noel and Adrian” ir iekļuvuši pēdējās desmitgades spožāko uzlecošo folkmūzikas zvaigžņu sabiedrībā, kas tiek apstiprināts ar jauno albumu “Turquoise Purple Pink” (2016).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search