Grupa no Baltkrievijas galvaspilsētas Minskas, kas nosaukumu izvēlējusies par godu kādam Francijas kūrortam – Super Besse pierāda, ka arī 21. gadsimtā postpankroks ir dzīvotspējīgs, ja tam iedod gandrīz vai Joy Division cienīgu coldwave elpu. Nedaudz melanholijas par aizgājušo panku laikmetu, gotiskas noskaņas, kas paceļ gluži vai eiforiskās virsotnēs, liekot domāt par laiku, kad zāle bija zaļāka un mūzika skanēja daudz nepieradinātāka. Koncertos Super Besse sniedz pārliecinošu, dziļu skanējumu un nenogurdināmās bungmašīnas ritmi aicina dejot, līdz izskan pēdējā takts.

Pēc pirmā albuma “63610*” iznākšanas 2015. gadā grupa ir sniegusi vairākus desmitus koncertu dažādās Eiropas valstīs, bet pāris gadu vēlāk nedaudz samazināja aktivitāti, lai pabeigtu sava otrā studijas albuma ierakstu. Albums “La Nuit*” nāca klajā 2017. gada oktobrī, izpelnoties lieliskas atsauksmes. Tas tika iekļauts Eiropas neatkarīgo ierakstu kompāniju asociācijas IMPALA gada labāko albumu sarakstā, līdzās The XX, Fever Ray, King Krule, Loras Mārlingas un citu izcilu mākslinieku jaunākajiem ierakstiem.

2018. gada pavasarī Super Besse dodas kārtējā Eiropas turnejā ar koncertiem Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Šveicē un Čehijā.