Šis stāsts sākās 2011. gada vasarā, kad divi draugi, Jānis, melodijas un skanējuma radītājs, kopā ar Normundu, kurš ir elektriskās ģitāras virtuozs, nolēma izveidot grupu „The Sound Poets”

Viņu pirmā kopdziesma „Emīlīja”, ievirzīja grupu starmešu gaismā, bet nākamais singls „Kalniem pāri” piesaistīja vēl lielāku klausītāju uzmanību – singls vairākas nedēļas pēc kārtas uzturējas radio topu virsotnēs, grupa tika ielūgta atklāt Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu pasniegšanas ceremoniju, tam drīz sekoja pirmie uzaicinājumi piedalīties vasaras festivālos. Tākais jau ir vēsture…

“The Sound Poets” ir izdevuši divus studijas albumus – “Tavs stāsts” (I Love You Records, 2013) un “Pulsē” (The Sound Poets, 2015).

“The Sound Poets” ir salīdzināti ar daudziem lieliskiem māksliniekiem – “Arcade Fire”, “Coldplay”, “Keane”, bet viņi vienmēr ir spējuši izcelties paši savā emocionāli inteliģentā pop roka stilā. Viņu uzstāšanās ir aizkustinošas un spēcīgas, atstājot iedvesmas pilnu iespaidu uz klausītājiem arī pēc tam, kad pēdējā nots jau sen ir izskanējusi.

Management: dace@iloveyourecords.com.
Booking: Germany, Austria and Switzerland by [fwd: like waves] agency.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search