Ewert and The Two Dragons atgriežas Rīgā

 In Uncategorized @lv

Slavenākā Igaunijas grupa Ewert and The Two Dragons atgriežas Latvijā ar koncertu 3. decembrī „Palladium Rīga”. Ewert and The Two Dragons jau vairākus gadus ir populārākā grupa Igaunijā, kā arī zināmākā Igaunijas mūziķu apvienība ārpus savas valsts robežām. Grupa koncertējusi gandrīz visās Eiropas valstīs, ASV, Kanādā un vairākkārt arī Latvijā, tostarp divas reizes ar lieliem panākumiem uz „Positivus” festivāla galvenās skatuves.

Ewert and The Two Dragons savu pirmo albumu “Hills Behind The Hills” (2009) izdeva paši, bet par nākamā albuma izdošanu noslēdza līgumu ar Latvijas mūzikas apgādu „I Love You Records”. „Good Man Down” nāca klajā 2011. gada pavasarī, kļūstot par vienu no veiksmīgākajiem ierakstiem Igaunijas mūzikas vēsturē un saņemot piecas Igaunijas mūzikas balvas – Gada albums, Gada rokmūzikas albums, Gada dziesma, Labākā grupa, Labākais videoklips.

Ewert and The Two Dragons talants nepalika nepamanīts arī otrpus Atlantijas okeānam un grupas trešo albumu “Circles” 2015. gadā izdeva ASV apgāds „Sire Records”, kas ir „Warner Music Group” dalībnieks.

Lai arī Ewert and The Two Dragons uzstāšanos gaida fani daudzviet pasaulē, viņi vienmēr priecājas atgriezties Rīgā, kur 2010. gada februārī, mazajā „I Love You” bārā Vecrīgā, grupa nospēlēja savu pirmo koncertu ārpus Igaunijas.

Biļetes bilesuservis.lv

Atbalsta: Markit, Delfi, Radio SWH un Diena

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search