Super Besse piedāvā pirmo dziesmu no jaunā albuma

 In jaunumi

Baltkrievu duets Super Besse atgriežas ar trešo albumu Un Rêve, kas nāks klajā martā, un izziņo koncertu Rīgā 20. martā.  Pirmais singls no jaunā albuma ir Rodina (Dzimtene).

Jaunajā ierakstā Super Besse radījuši no iepriekšējiem albumiem atšķirīgu skanējumu, sapludinot zemas frekvences tehno bītus, drosmīgu basa līniju, nervozu ģitāru un attālinātu vokālu. Teksti krievu valodā skar eksistenciālas tēmas – pašidentifikāciju un pārdomas par pastāvēšanu mūsu mazajā pasaulē. Tomēr, pat nezinot krievu valodu, klausītājs sajutīs brīdinošu vēstījumu, pateicoties trauksmainajiem deju ritmiem.

Albums Un Rêve iznāks 13. martā, tā prezentācijas koncerts notiks 20. martā Rīgas klubā One One.

“Vēlējāmies mainīt savu skaņu, pievienojot tai ko svaigu un neparastu. Pēdējos gados mēs daudz klausāmies elektronisko mūziku, tāpēc izlēmām doties šajā virzienā un radīt kaut ko digitālāku, taču nezaudējot savu patieso būtību,” saka basģitārists Alekss Siņica.

“Esmu pārcēlies uz Berlīni, tāpēc radošais process, sākot no mūzikas līdz tekstiem, bija neierasts, jo Alekss joprojām dzīvo Minskā. Mēs mainījām savu mūzikas sacerēšanas veidu, kā arī mūsu materiāla semantisko un tekstuālo prezentāciju. Tas bija aizraujoši, bet sarežģīti, tomēr lieliska pieredze,” piebilst Maksims Kulša, vokālists un ģitārists.

Albums Un Rêve ir ieskaņots Berlīnē un Minskā. Tāpat kā divus pirmos Super Besse studijas ierakstus 63610* (2015) and La Nuit* (2017), to izdod Latvijas mūzikas apgāds I Love You Records. No 13. marta albums būs pieejams visas populārākajās straumēšanas vietnēs, kā arī fiziskos formātos – kompaktdiskā un vinila platē, pie tam vinilam būs divas versijas – ierastajā melnajā krāsā un ierobežotā tirāžā zilā krāsā. Pēc albuma izdošanas Super Besse gatavojas doties turnejā pa Eiropu, Krieviju un Latīņameriku.

Super Besse izveidojās pirms sešiem gadiem Baltkrievijā kā post punk/coldwave apvienība un ir koncertējusi Eiropā, Krievijā un Ķīnā, visur iegūstot jaunus klausītājus un saņemot atzinīgas atsauksmes no kritiķiem. Viņu dziesma Holod ir iekļauta filmā Hotel Mumbai, kas uz lielajiem ekrāniem iznāca 2019. gadā.

Biļetes uz Super Besse koncertu 20. martā klubā One One:
https://www.aula.lv/pasakumi/super-besse

Albums iepriekšpasūtīšanai: https://ilyrecsuperbesse.bandcamp.com

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search