„Man kā izteikti kautrīgam cilvēkam vienmēr ir bijis grūti runāt par to, kas ar mani notiek, ko es domāju un jūtu. Ilgi tas tika sevī krāts un slāpēts, līdz brīdim, kad nenoskārstu sakritību rezultātā melodiskā forma kļuva par viedu, kādā beidzot runāt atklāti gan ar apkārtējiem, gan sevi pašu,” par savu mūziku stāsta jaunā latviešu dziesminiece Alise Joste.

Mūziķes debijas albums  nāca klajā 2011. gadā. Tajā iekļautas 12 Alises pašsacerētas dziesmas, kas ierakstītas 2010. gada karstajā vasarā lauku mājās. Materiālu Rīgā miksēja skaņu režisors Krišjānis Geidāns, bet māsterēšanu veica Bjorns Hansels Stokholmā.

Otro ierakstu, tāpat kā debijas albumu, Alise ieskaņojusi pašas spēkiem savās lauku mājās, to pēcapstrādājis Gatis Zaķis un māsterējis Džo Lamberts, kurš ir palīdzējis tapt albumiem arī tādām grupām un mūziķiem kā The National, Sharon Van Etten, Sondre Lerche, Wye Oak un daudziem citiem.

Lai gan albuma pabeigšanai bija nepieciešami vairāk kā četri gadi, to bija vērts gaidīt. 2015. gada rudenī iznākušais “Hardships are Ships” saņēma divas prestižākās Latvijas mūzikas balvas – Austras balvu par gada labāko ierakstu un Zelta Mikrofonu dziesminieku kategorijā.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search